آخرین و مهمترین خبرهای اجتماعی

اعتراف به ۱۱۱ فقره سرقت در بازجویی/ «از قراردادن تلفن همراه در خودرو خودداری کنید»

سرهنگ پیمان فتاحی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ برابر تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع سرقت در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرارگرفت و در همین راستا نیز عوامل انتظامی اقدام به اجرای طرح‌های انتظامی و امنیت محله محور کردند.

وی با بیان اینکه این طرح از ابتدای اسفندماه به اجرا درآمده و اجرای آن همچنان ادامه دارد، گفت: برابر آمارهای ما در نیمه اول اسفند ماه یعنی تا تاریخ ۱۵ اسفند با تلاش ماموران و اقدامات اطلاعاتی ۱۶۸سارق اماکن خصوصی، خودرو، محتویات خودرو، اماکن خصوصی و کابل و تجهیزات مخابراتی شناسایی و دستگیر شدند.

فتاحی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت:‌این افراد در جریان بازجویی‌ها تاکنون ۱۱۱ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شهروندان خواست تا همکاری لازم را با ماموران به‌عمل آورده و اقدامات پیشگیرانه پلیسی مانند؛ نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در اماکن خود را انجام داده و از قراردادن وجوه نقد، اوراق بهادار و تلفن همراه در خودرو خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:

  • دزدی که با پابند الکترونیکی از زندان آزادشده بود کیف قاپی می کرد/ برای رد اموال به مالباخته ها چاره ای نداشتم!
  • دو چیز باعث شد دزد بشوم ؛ شکست عشقی و هیجان تعقیب و گریز

۲۷۱ ۲۳۳

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا