فلزیاب

اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp

اداکسو

اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp

اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp از محصولات شرکت او کی ام آلمان با عملکرد عالی و قابل استفاده برای همه در سطوح ابتدایی تا حرفه ای برای کشف گنجینه ها و فلزات مختلف است .

این دستگاه اسکنر gpr مجهز به آنتن قدرتمند برای بهترین عمق نفوذ در دل زمین است . و با اسکن حرفه ای تا عمق هجده متر داخل زمین را جستجو می کند . این دستگاه از بهترین های فلزیاب خارجی در دنیا می باشد .

ودر پنل صفحه نمایش هر گونه از فلزات و یا سنگهای داخل خاک و یا بافت سخت ساروجی را بر روی مانیتور مشخص نماید .

همچنین 4000 exp دارای حافظه داخلی برای ذخیره تصاویر اسکن شده است . که می تواند تا حدود 10 اسکن از سطوح مختلف را در اندازه های متفاوت در مموری داخلی ثبت نماید .

این سیستم کمک می کند که برای تجزیه و تحلیل داده ها در هر زمان که کار اسکن به پایان رسید ، بتوانیم به سادگی داده ها را برای پردازش به کامپیوتر منتقل نماییم .

این اسکنر برای تصویر برداری بهتر با اتصال به پروب مخصوص با کمک سیستم اسکن سریع به سرعت انواع محوطه های کوچک تا بزرگ را تصویر برداری می کند و شما را از وجود فلزات گرانبها مانند طلا و یا نقره و یا فلزات کم ارزشتر مثل آهن و یا مس مطلع می نماید .

همچنین در صورت وجود غار و یا شکاف در زمین و یا تونل و حفره های سنگی با اسکن دقیق موقعیت دقیق را مشخص می کند . اسکنر 4000 exp همچنین با سیستم تشخیص و تفکیک و اسکن لایو . از فلزات مختلف گزارش دقیقتری در مورد موقعیت مکان جستجو ارائه می دهد .

لوازم جانبی اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp

به این دستگاه برای حصول به کارایی بهتر میتوان لوازم جانبی مختلف متصل نمود . مانند آنتن مخصوص به طول 25 سانت.به کمک این آنتن اهدافی که سطوح کوچکتری دارند تا عمق حدود دوارده متر قابل استفاده است .

این آنتن زمانی که در فرایند تصویربرداری پروب دستگاه در فواصل مختلف از سطوح زمین قرار گرفته باشند . در تشخیص دقیقتر و نمایش آن در صفحه مانیتوربه تعیین نتیجه دقیقتر در مناطقی که جستجو در آن به دلیل صعب العبور بودن مشکل است کمک شایانی می نماید .

و سیستم کنترل دقیق تری از فواصل مختلف در اطراف زمین مورد اسکن ارائه می دهد . همچنین میتوان از آنتن پنجاه و هفتاد و پنج و صد سانتی نیز برای دستگاه برای نتیجه دقیق تر استفاده نمود .

هر چقدر آنتن مورده استفاده بزرگتر باشد . مسافتی که دستگاه قادر به اسکن است بیشتر میشود. به طوری در یک زمین مسطح و به عمق 25 متر با یک آنتن 75 و یا 100 سانت زمان اسکن کوتاهتر می شود .

و در یک زمین ناهموار از آنجا که امکان حفظ فاصله بین پروب سخت است. میتوان از همان آنتن 25 مجهز به سنسور پیشرفته یا super sensor استفاده کرد .

مجهز به سیستم DDV اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp

این اسکنر با کمک پروژکتور مخصوص مجهز به تفکیک کاربردی فلزات و نادیده گرفتن و حذف فلزات فاقد ارزش تا عمق های متفاوت بین یک تا دو متر است.

همچنین این سیستم را میتوان طوری برنامه ریزی کرد که فقط فلزات گرانبها مثل طلا را ردیابی نماید. و سیستم فقط طلا را کشف کرده و فلزات دیگر را ندید بگیرد.

همچنین در عمق های متفاوت و سطحی میتوان از این سیستم برای حذف ناخالصی و آلودگیهای محیطی و حذف آنها استفاده نمود. ودر پنل نمایش نتایج را مشاهده کرد.

اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp دارای سنسور تونل و سوپر سنسور

با استفاده از پروب مخصوص که با زاویه 90 و به طور عمود نسبت به سطح زمین به کار می رود. انواع حفره های سنگی و اعماق و شکافهای سطوح مختلف در اعماق قابل ردیابی است .

این اسکنر با کمک قدرت سنسور های ردیابی خود در حالت استفاده تنظیمی . به صورت سنسور ردیابی تونل به طول پنجاه سانت در کشف اهداف و سطوح و حفره های عمیق به طور دقیق عمل می نماید.

این سنسور کاربردی قدرت تشخیص و سنس فلزات تا میزان پنج برابر افزایش می دهد . و میزان عمق مورد کاوش را تا هجده متر افزایش می دهد .

همچنین این سنسور از پردازش اشتباه جلوگیری کرده. و درصد خطا را به میزان خوبی کاهش می دهد و تصویری دقیق تر و عاری از هر خطایی نمایش می دهد .

قدرت کاوش اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp

با اتصال dry detector عمودی به این اسکنر دقت دستگاه در تفکیک فلزات تا بیست و پنج متر افزایش می یابد .

همچنین در تفیک بین بین فلزات با ارزش و بدون ارزش آهنی و غیره آهنی. بسیار کاربردی و با دقت عالی عمل می نماید .

طول این سنسور در حدود یک متر است. که با حذف خطاها و نویزهای محیطی در مناطق سخت و دشوار بسیار کاربردی است .

با این اسکنر میتوان از سیستم اسکن حرارتی سازگار با این دستگاه نیز استفاده نمود . دلیل استفاده از سنسور حرارتی تفاوت دما در اعماق خاک است .

برای مثال دمای یک حفره خالی با دمای اطراف آن متفاوت است. و همین اختلاف دما به ردیابی صحیح کمک فراوان می نماید .

همچنین اطلاعات پردازش هم در مانیتور و هم در عقربه مندرج در بخش پشتی اسکنر به نمایش در می آید .

اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp دارای سیستم vlf

اسکنر 4000 exp با سیستم vlf با کمک چهار فرستنده پرقدرت فلزات موجود در اعماق خاک را با الکتریسیته ساکن باردار کرده و پس از حذف ناخالصی های موجود در مواد مختلف تصویری دقیق تر ارائه میدهد و برای استفاده دقیقتر باید در چهار گوشه زمین قرار داده شود تا بین آنها امواج الکترومغناطیسی برقرار شود.بدین ترتیب مواد مختلف موجود در خاک مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و با حذف ناخالصی ها از فلزات دستگاه نتایج بهتری را ارائه دهد. این دستگاه علاوه بر کشف فلزات و گنجینه ها در زمین شناسی نیز کاربرد دارد.

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

نوشته اسکنر فلزیاب 4000 OKM exp اولین بار در اهورا فلزیاب 09124140052. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا