آخرین و جدیدترین اخبار اقتصادی

ابراهیم جمیلی رئیس کمیسیون معدن اتاق ایران شد

ابراهیم جمیلی رئیس کمیسیون معدن اتاق ایران شد

اعضا کمیسیون تخصصی معادن و صنایع معدنی ابراهیم جمیلی را به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، انتخابات ۳ کمیسیون معادن و صنایع معدنی، کشاورزی و صادرات اتاق ایران به دلیل اینکه برخی از اعضا نتوانسته بودند به صورت آنلاین شرکت کنند، هفته گذشته ابطال و مقرر شد تا انتخابات به صورت حضوری مجدداً برگزار شود که روز گذشته برگزار گردید و ابراهیم جمیلی با ۱۹ رأی مجدداً به عنوان رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران انتخاب گردید و بهرام شکوری همان ۱۱ رأی دور قبل را بدست آورد. همچنین در این انتخابات مهرداد اکبریان و غلام سرور نوتی زهی به عنوان نواب رئیس انتخاب گردیدند.
ابراهیم جمیلی در پایان این انتخابات که برای دومین بار موفق به کسب کرسی ریاست کمیسیون تخصصی معدن شد به در جمع اعضای کمیسیون گفت: فضای رقابت دیگر تمام شده و اکنون فصل رفاقت رسیده و باید در این دو سال باقی مانده از عمر کمیسیون اتاق بازرگانی و با توجه به شروع کار دولت جدید تلاش کنیم تا وضعیت بغرنج معادن را بهبود ببخشیم و موانع کسب و کار این حوزه را با همدلی و هم فکری کم کنیم.
وی افزود:‌امیدواریم با انتخاب ترکیب جدید هیئت رئیسه و اعضا این کمیسیون نقش بیشتری در حل مشکلات معادن داشته باشند و با دعوت از نیروهای متخصص و دانشگاهی و پرسابقه تلاش کنیم، نقش مؤثرتری را برای بخش معدن در اقتصاد ایران متصور شویم.
این صادرکننده نمونه ملّی همچنین از کلیه فعالان معدنی به ویژه اعضای کمیسیون تخصصی معدن درخواست کرد تا با همراهی و همدلی این کمیسیون را در انجام وظایف محوله و مشاوره درست به دولت کمک و یاری کنند.
ابراهیم جمیلی در پایان همچنین اظهار داشت: این کمیسیون ظرفیت‌های مغفول حوزه صنایع معدنی و موضوعات زمین مانده در مسیر اصلاحات قوانین و مقررات را با بررسی دقیق و کارشناسانه مورد بررسی قرار خواهد داد و ضمن دوری از هیاهو و حاشیه‌سازی به عنوان بازوی مشورتی اتاق و دولت نقش آفرینی خواهد کرد.
گفتنی است: کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران با هدف پایش مستمر فضای کسب و کار معدن و صنایع معدنی، ایجاد فضای هم افزایی و تعامل میان سرمایه‌گذاران و فعالان معدنی با متولیان، تصمیم‌گیران این عرصه و همچنین ارائه مشاوره و تصمیم‌سازی برای دست اندرکاران و با حضور نمایندگان فعال این حوزه در عرصه‌های گوناگون معدنی تشکیل شده است.

223223

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا