آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

گل‌گهر، نساجی و آلومینیوم محکوم شدند/ محکومیت باشگاه تراکتور با شکایت بازیکن پرسپولیس

کمیته وضعیت در آخرین آرای خود، چهار باشگاه لیگ برتری را به پرداخت مطالبات بازیکنان پیشین خود محکوم کرد.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان 12 رأی خود را درباره شکایات مختلف صادر کرد که به شرح زیر است:

در شکایت رضا اسدی از باشگاه تراکتور به دلیل مطالبه وجه به مبلغ 13 میلیارد ریالی، تراکتور به پرداخت هشت میلیارد و 212 میلیون و 500 هزار ریال در حق اسدی و همچنین پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد. رضا اسدی در حال حاضر در تیم پرسپولیس بازی می‌کند.

در شکایت مهدی رحیمی از باشگاه نساجی مازندران بابت مطالبه 600 میلیون ریالی، کمیته وضعیت بازیکنان رأی به محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی داد.

کلانتری: بی‌تجربگی باعث شد نتیجه را به نساجی واگذار کنیم

باشگاه بادران دادخواستی به طرفیت باشگاه نساجی مازندران و ایمان غلامی بابت مطالبه غرامت و اعمال محرومیت تقدیم کرد که کمیته وضعیت بازیکنان به استناد بند 11 ماده 11 آیین‌نامه دادرسی، این شکایت را مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام کرد.

همچنین در دیگر درخواست باشگاه بادران به طرفیت باشگاه خیبر خرم‌آباد و ابوالفضل طهماسبی بابت مطالبه غرامت و اعمال محرومیت، این شکایت نیز مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام شد.

دانیال مهدیان از باشگاه علم و ادب تبریز، شکایتی درباره مطالبه وجه 200 میلیون ریالی ارائه کرد که باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

مهرداد نوری نیز از باشگاه علم و ادب تبریز بابت مطالبه وجه 200 میلیون ریالی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت کل مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

جئاد علی بابایی در شکایتی مشابه از باشگاه علم و ادب مبلغ 230 میلیون ریال را مطالبه کرد که طبق رأی صادره، باشگاه علم و ادب به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

باشگاه شهدای نوین ساری، شکایتی از باشگاه دماوند آمل درخصوص موضوع مالکیت را تقدیم کرد و کمیته وضعیت بازیکنان به دلیل عدم ارائه توضیحات از سوی شاکی و ناکافی بودن دلایل اثبات، این شکایت را مردود اعلام و قرار رد دعوا صادر کرد.

سرآسیایی: گل‌گهر با تحلیل و کارشناسی شده بازیکن گرفت

در شکایت حسام پورهاشم از باشگاه گل‌گهر سیرجان به دلیل مطالبه وجه یک میلیارد و 800 میلیون ریال، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت غلامرضا گنجی از امین قاسمی‌نژاد درباره مطالبه وجه، از سوی کمیته وضعیت بازیکنان قرار رد دعوا صادر شد.

شکایت سیدمصطفی موسوی از باشگاه پارس جنوبی جم بابت مطالبه 860 میلیون ریالی، کمیته وضعیت بازیکنان رأی به محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی داد.

علی گودرزی از باشگاه آلومینیوم اراک، شکایتی در مورد مطالبه وجه یک میلیارد و 890 میلیون ریالی ارائه کرد که باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 840 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا