آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

دیدار وزیر راه و شهرسازی با مدال‌آوران کشتی و نصب چهره آنها در خانه کشتی

اداکسو

مدال‌آوران رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان در نروژ به همراه رئیس فدراسیون کشتی، صبح امروز میهمان رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی بودند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر در این دیدار با بیان اینکه قهرمانان کشتی، الگوی نوجوانان و جوانان کشور هستند، گفت: نظام، حاکمیت و دولت به وضعیت این قهرمانان رسیدگی کند.

وی ادامه داد: وقتی افتخارآفرینی کشتی‌گیران در رقابت‌های جهانی دیده شود، نوجوانان و جوانان به ورزش ترغیب می‌شوند و از خیلی از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی دور می‌مانند.

دبیر تصریح کرد: این مدال‌آوران زندگی خود را گذاشته‌اند و اردوهای شبانه‌روزی را در شرایط سخت قرنطینه تحمل کرده‌اند تا افتخار برای ایران عزیز کسب کنند و به نوعی برند نظام و مملکت محسوب می‌شوند.

رئیس فدراسیون کشتی در این جلسه پیشنهاد داد کارگروهی تشکیل تا به مشکلات این 13 مدال‌آور رقابت‌های جهانی نروژ رسیدگی شود.

در ادامه رستم قاسمی گفت: افتخار می‌کنم که در دفاع مقدس، جبهه‌ها و در هر سمتی که بوده‌ام به مردم خدمت کردم. ما خادم ملت هستیم. من چه در وزارت نفت و چه در وزارت راه و شهرسازی به دنبال خدمت‌رسانی به مردم و ایران اسلامی بوده و هستم.

وی با تقدیر از افتخارآفرینی‌های کشتی‌گیران در رقابت‌های جهانی نروژ گفت: باید این قهرمانی‌ها دیده شود و من در این مورد با رئیس جمهور نیز صحبت کرده و گفته‌ام که حتماً از این قهرمانان به نحو شایسته تجلیل و حمایت شود و رئیس جمهور هم موافق این موضوع بوده است.

قاسمی تصریح کرد: با ایجاد کارگروه برای حل مشکلات مدال‌آوران رقابت‌های جهانی نروژ موافقم و این موضوع را دنبال خواهم کرد و مقرر شد تا 10 روز آینده این کارگروه تشکیل شود.

رئیس فدراسیون کشتی نیز یکی از این اعضای کارگروه خواهد بود.

همچنین در راستای ارج نهادن به مقام قهرمانان کشتی کشور و همچنین ایجاد انگیزه در سایر کشتی‌گیران، فدراسیون کشتی اقدام به نصب کاشی و تصاویر قهرمانان در خانه‌های کشتی شهید صدرزاده و هادی نموده است.

بر این اساس پس از افتخارآفرینی دلاورمردان کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت‌های جهانی نروژ و کسب 13 مدال رنگارنگ، عکس آنها به صورت کاشی در سالن شهید صدرزاده نصب شد.

همچنین قاب عکس این قهرمانان به همراه عناوین آنها در خانه کشتی شهید هادی قرار گرفت.

لازم به ذکر است عناوین مدال‌آورانی که تصاویر آنها قبلاً نصب شده بود مجدداً اصلاح و نصب شد.

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران ,

آغاز اردوی تیم زیر 23 سال کشتی آزاد با اعلام نفرات دعوت شده

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا