آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

درخواست یک هوادار برای دستگیری بازیکن منچستر

مارسی که امروز در جام حذفی فرانسه مقابل تیم دسته چهارمی هایرس قرار گرفته بود، با خطای وحشتناک اریک بایی در دقیقه ۱۵، ۱۰ نفره شد.

بازیکن سابق منچستر یونایتد که به صورت قرضی در مارسی بازی می‌کند در دقیقه ۱۵ با خطای بسیار بد روی موسی ان‌دیائه از زمین مسابقه اخراج شد. این بازیکن که برای کنترل توپ با بازیکن حریف جنگ داشت، نتوانست خود را کنترل کند و با کف پا به سمت راست سینه‌ی ان‌دیائه کوبید.

در حالی که بازیکن حریف روی زمین افتاده بود، داور هیچ راهی برای اخراج بایی نداشت. این بازیکن اهل ساحل عاج در طول ۶ فصل حضور در منچستر به دلیل اینکه که از سطح خوب به سطح پایین‌تری تنزل پیدا کرد، مورد تمسخر هواداران انگلیسی قرار گرفت. بعد از حرکت امروز نیز، هواداران با مخاطب قرار دادن بایی به او گفتند، هنوز تغییر نکرده است.

ان‌دیائه بعد از این مصدومیت مستقیم به بیمارستان منتقل شد تا ادامه درمانش آنجا صورت گیرد.

یکی از طرفداران در فرانسه نوشت که کارت قرمز برای مجازات بایی کافی نبوده است. از طرفی یکی دیگر از کاربران می‌گوید او خوش شانس بوده که دستگیر نشده است.

واکنش یکی دیگر از کاربران هم جالب است؛ او با ابراز نگرانی از وضعیت ان‌دیائه، می‌گوید: به نظر می‌رسد که بایی با کف پا دنده‌های ان‌دیائه را شکسته است و با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شده.

اریک بایی حالا باید منتظر بماند و ببیند محرومیت طولانی مدت برای او در نظر گرفته می‌شود یا خیر. او در این مدت تنها ۶ بار موفق به پوشیدن پیراهن مارسی در لیگ فرانسه شده و وضعیت مناسبی ندارد.

نوشته درخواست یک هوادار برای دستگیری بازیکن منچستر اولین بار در خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا