آخرین و جدیدترین اخبار ورزشی

الهامی: نه تهدید می‌کنیم و نه تخریب، التماس می‌کنیم یک زمین صاف به ما بدهند/ حق شجاعی است که به تیم ملی دعوت شود

اداکسو

سرمربی تیم فوتبال نساجی به دنبال پیروزی تیمش مقابل فجر از مسئولان ورزش استان مازندران خواست چه زودتر ورزشگاه خانگی این تیم را آماده پذیرایی از سرخپوشان کنند.

اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مازندران، ساکت الهامی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: ابتدا به کلانتری بابت تیم خوبی که ساخته است تبریک می‌گویم. فجرسپاسی یک تیم بسیار جوان، فیزیکی و منظم است که هم در حمله و هم در دفاع موفق عمل می‌کند. همانطور که گفتم یک بازی سخت و پرفشاری با فجر داشتیم. نتایج بازی‌های دیگر هم حرف‌های من را تأیید می‌کند که بازی اول در یک تورنمنت طولانی خیلی سخت است. تیم معمولی وجود ندارد و همه تیم‌ها نزدیک به هم هستند. در این بین بردن بسیار سخت شده است و نباختن آسان.

وی ادامه داد: خوشحالم بابت اینکه روز اول لیگ را با برد شروع کردیم، چون پیروزی در بازی اول از نظر شخصیتی به هر تیمی کمک می‌کند و دست تک تک بازیکنانم را می‌فشارم و تشکر می‌کنم که جانانه بازی کردند. در شرایطی که زمین بازی ما کیفیت خوبی نداشت و نوع فوتبال ما با این زمین هم‌خوانی ندارد، توانستیم به پیروزی برسیم. ان‌شاءالله مسیری را که شروع کردیم بتوانیم خوب ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره داوری گفت: به تیم داوری خسته‌نباشید می‌گویم. شاید در شرایط مسابقه بود که ما اعتراض کردیم،‌ ولی داور خوب قضاوت کرد. به خاطر کیفیت زمین، بازی کاملاً فیزیکی بود. داور بسیار خوب سوت زد و کار را مدیریت کرد و از گروه داوری تشکر می‌کنم.

الهامی ادامه داد: کیفیت بازی تیم ما با شرایط زمین شهدای ساری تفاوت دارد و متأسفم که یک استانی به این بزرگی که کلی قهرمان‌های المپیکی و جهانی را دارد و مایه افتخار ورزش ایران هستند، یک زمین چمن مناسب ندارد. ما می‌گوییم زمین قائمشهر در حال تعمیر است، ولی چرا زمین ساری کیفیت خوبی ندارد؟! من روز اولی که آمدم هیچ شرایطی نداشتم، جز اینکه یک زمین خوب و صاف داشته باشیم. وقتی زمین صاف نداشته باشیم ما هیچ کاری نمی‌توانیم بکنیم. ما گلی که زدیم روی اتفاق بود و زمین ساری جوابگوی فوتبالی که ما مدنظر داریم، نیست.

لیگ برتر فوتبال| دشت 3 امتیازی نساجی مقابل فجرسپاسی در افتتاحیه لیگ

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: ما در همه بازی‌ها نمی‌توانیم از اشتباه حریف استفاده کنیم. واقعاً مستأصل هستیم و باید 14، 15 بازی در ورزشگاه ساری انجام دهیم. باید ببینیم می‌توانیم در این زمین جوابگوی هواداران‌مان باشیم. ما نمی‌دانیم حرف‌مان را به چه کسی بگوییم. نه تهدید می‌کنیم و نه تخریب، خواهش و التماس می‌کنیم که به ما یک زمین صاف بدهند. چطور در رفسنجان و سیرجان ظرف دو سه ماه زمین درست می‌کنند! مگر ما جزو ایران نیستیم؟! حداقل ساختار ورزش قهرمانی را به استان تحویل دهند. مگر استادیوم آزادی را پرسپولیس و استقلال ساختند، ولی استفاده می‌کنند؟! ما اگر اعلام کنند تماشاگران به ورزشگاه بیایند از هیچ تیمی کم نداریم حتی از استقلال و پرسپولیس.

«نتیجه اگر با کیفیت همراه نباشد دو ریال نمی‌ارزد.»، وی با بیان این جمله درباره بازی خوب مسعود شجاعی مقابل فجرسپاسی عنوان کرد: من خواهشم از اسکوچیچ این است که برخی مسائل را کنار بگذارد. من جزو کسانی هستم که از اسکوچیچ حمایت کرده‌اند و هنوز هم می‌گویم او توانمند است. مسعود شجاعی به مراتب از زمان تیم ملی کی‌روش و تراکتور آماده‌تر است و حق اوست که به تیم ملی دعوت شود. شجاعی یک برند ملی است. سایر بازیکنان ما هم خوب هستند، ولی شجاعی باید به تیم ملی دعوت شود. شجاعی اگر در همه بازی‌ها این‌طور بازی کند، اسکوچیچ را متقاعد می‌کنم تا او را به تیم ملی دعوت کند. شجاعی لیاقت کاپیتانی تیم ملی را دارد.

الهامی درباره غیبت تماشاگران خاطرنشان کرد: نساجی یکی از تیم‌هایی است که از غیبت تماشاگران ضرر می‌کند. نساجی تنها تیمی است که از وجود تماشاگرانش در استادیوم خانگی خود محروم است. تیم‌های دیگر هم محروم هستند، ولی ما زمین نداریم و هواداران‌مان را هم نداریم. ما مثل اسلحه بدون فشنگ هستیم. هواداران یار اول ما هستند. با شرایطی که در استادیوم وطنی برای تیم‌ها وجود دارد، هیچ تیمی نمی‌تواند آن فشار را تحمل کند. حتی در استادیوم آزادی، چون هواداران ما هواداران حرفه‌ای فوتبال هستند و می‌دانند کجا به تیم حریف فشار وارد کنند و جای‌شان در ورزشگاه‌ها خالی است. ما نبود تماشاگران را تحمل می‌کنیم، ولی زمین بازی را درست کنند، وگرنه باید در شهر دیگری بازی کنیم. مگر می‌شود سرسبزترین استان ایران یک زمین نداشته باشد؟! باید قبول کنیم که مازندران قطب فوتبال ایران است. من به‌عنوان سرمربی نساجی از تک‌تک هواداران‌مان معذرت‌خواهی می‌کنم و می‌دانم دعای آنها بدرقه راه‌مان است، ولی ما عرضه استفاده از حمایت آنها را در ورزشگاه خودمان نداریم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا